Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Pokaz filmów animowanych

Obraz

Przygoda z animacją filmową w Kultowni (w Wojciechowicach) dobiegła końca. W małej sali Kina Jantar odbył się pokaz dwóch zrealizowanych przez uczestników czterodniowych warsztatów, filmów: "Łąka" i "Wyprawa". Na pokaz oprócz odświętnie ubranych twórców...

Przygoda z animacją filmową w Kultowni (w Wojciechowicach) dobiegła końca. W małej sali Kina Jantar odbył się pokaz dwóch zrealizowanych przez uczestników czterodniowych warsztatów, filmów: "Łąka" i "Wyprawa". Na pokaz oprócz odświętnie ubranych twórców - realizatorów filmów i opiekunów - przybyli goście zaproszeni na tę premierę - rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, a także gospodarz, dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury, Bogdan Piątkowski. Dwa 3-minutowe filmy w ciągu tak krótkiego czasu to "mistrzostwo świata animacji"- powiedział Kamil Niesłony - reżyser prowadzący warsztaty. Trzecim filmem był dokument powstały podczas warsztatów z planu zdjęciowego i produkcji filmów. Autorzy filmów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Sponsorem warsztatów filmowych była STORA ENSO

Filmy można obejrzeć TUTAJ


Opublikowano: 15 lutego 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury