Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

Obraz

koncert w Nastrojach we Dwoje
Po trzyletniej nieobecności znowu SDM koncertowalo w Ostrołęce. Zespół wystąpił w składzie: Krzysztof Myszkowski - śpiew, gitara, harm. ustna, Bolo Pietraszkiewicz - gitary, instr. klawisz., cajon, Roman Ziobro - kontrabas, gitara basowa. Owacją na stojąco i wieloma bisami ostrołęcka publiczność podziękowała artystom za wspaniały, długi i bogaty koncert. zobacz zdjęcia

koncert w Nastrojach we Dwoje
Po trzyletniej nieobecności znowu SDM koncertowalo w Ostrołęce. Zespół wystąpił w składzie: Krzysztof Myszkowski - śpiew, gitara, harm. ustna, Bolo Pietraszkiewicz - gitary, instr. klawisz., cajon, Roman Ziobro - kontrabas, gitara basowa. Owacją na stojąco i wieloma bisami ostrołęcka publiczność podziękowała artystom za wspaniały, długi i bogaty koncert.

Akcja finansowana z Budżetu Miasta i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 03 czerwca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury