Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

W KRAINIE ASTERIXA

Obraz

spotkania z muzyką
Za sprawą zespołu STOUT poznaliśmy muzykę celtycką i oryginalne instrumenty muzyczne charakterystyczne dla Irlandii, Szkocji, Bretanii i hiszpańskiej Galicji. Koncert pozwolił lepiej poznać Celtów, łączących hardość i wojowniczą naturę z umiłowaniem poezji i wrażliwością na piękno muzyki. Zobacz jak bawił słuchaczy Zespół STOUT.

spotkania z muzyką
Za sprawą zespołu STOUT poznaliśmy muzykę celtycką i oryginalne instrumenty muzyczne charakterystyczne dla Irlandii, Szkocji, Bretanii i hiszpańskiej Galicji. Koncert pozwolił lepiej poznać Celtów, łączących hardość i wojowniczą naturę z umiłowaniem poezji i wrażliwością na piękno muzyki. Zespół STOUT wystąpił w składzie: Wanda Laddy - śpiew, Patryk Salwa-Kazimierski - dudy galicyjskie, flety irlandzkie, bodhrán, Radomir Rakowski - skrzypce, mandolina, Miłosz Sienkiewicz - gitara, instrumenty perkusyjne. Usłyszymy tradycyjne melodie bretońskie, reele szkockie, irlandzkie jigi, ballady...
Opublikowano: 29 stycznia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury