Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

STRAGAN Z BAJKAMI

Obraz

spektakl teatralny

Aktorki Teatru Itakzagramy bawiły dzieci mieszanką bajek znanych i mniej znanych (zobacz zdjęcia)

spektakl teatralny
Przekonajcie się sami, jak można pokonać smoka bez użycia miecza, jak przemienić kłótliwą czarownicę bez pomocy czarów, jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się złośliwego ducha oraz jak właściwie wygląda krasnoludek. Razem z nami dowiecie się, co się może zdarzyć, kiedy pewnego poranka królowi zechce się masła na śniadanie, a mały robaczek mieszkający w jabłuszku poczuje chętkę na befsztyk, przekonacie się też, jakie mogą być efekty jedzenia byle czego oraz co można zrobić z warzyw oprócz zupy jarzynowej. Będzie wesoło, kolorowo i niesamowicie!
Po odwiedzeniu naszego Straganu, każdy poczuje się rymująco – śpiewającym poetą, a bajki, które na nim mieszkają, pójdą z wami do domu i zostaną tam na długo.
Dzieci od lat 3 zaprasza Teatr Itakzagramy.
Scenariusz i reżyseria: Szczepan Szczykno
Muzyka: Dawid Ludkiewicz
Scenografia: Beata Paruch
Występują: Magdalena Daszkiewicz, Katarzyna Gruszewska, Dorota Jarząbek-Rogaczyk, Joanna Mazewska

sala widowiskowa OCK; bilet 5 zł dziecko, 10 zł dorosły

Godziny dla Rodziny - akcja finansowana ze środków Samorządu Miasta, pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki 

gdr


Opublikowano: 26 stycznia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury