Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

JAKBY NIE MIAŁO BYĆ

Obraz

"Jakby nie miało być" - było wspaniale. Agata Mieszała wystąpiła ze swoim recitalem w Klubie OCZKO. Tematyka recitalu była bardzo adekwatna do dnia, w którym się on odbywał. Dominowały piosenki bardzo kobiece, o życiu, o rozterkach, o miłości. Okazało się, że występująca przed laty na scenie OSPY dziewczyna, to dojrzała, w pełni ukształtowana artystka, która konsekwentnie spełniła swoje kolejne marzenie - powrót do śpiewania. zobacz zdjęcia

"Jakby nie miało być" - było wspaniale. Agata Mieszała wystąpiła ze swoim recitalem w Klubie OCZKO. Tematyka recitalu była bardzo adekwatna do dnia, w którym się on odbywał. Dominowały piosenki bardzo kobiece, o życiu, o rozterkach, o miłości. Okazało się, że występująca przed laty na scenie OSPY dziewczyna, to dojrzała, w pełni ukształtowana artystka, która konsekwentnie spełniła swoje kolejne marzenie - powrót do śpiewania. Towarzyszyła jej będzie córka, Aleksandra Mieszała oraz zespół w składzie: Konrad Drabot - gitara, Krzysztof Lewandowski - gitara basowa, Adam Karpiński - perkusja, Tadeusz Kowalewski -fortepian.

Agata Mieszała (z domu Szczepanek), ostrołęczanka, kobieta, która konsekwentnie spełnia swoje marzenia. Na prośbę rodziców została nauczycielką języka polskiego, a że zawsze pragnęła być pielęgniarką, więc nią dzisiaj jest. Skończyła studia pielęgniarskie w Łomży i pracuje w szpitalu. W latach 90. śpiewała w Ostrołęckim Ośrodku Kultury. W 1994 roku została laureatką trzeciego miejsca na Ogólnopolskich Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA. Po ponad 15 latach pojawiła się w Oczku.Opublikowano: 26 lutego 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury