Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MUSICALOWA GALA TEATRU BROADWAY

Obraz

spektakl taneczny
Karnawał to najlepsza pora, by spędzić czas na dobrej zabawie. W sobotę obejrzeliśmy 2,5-godzinny program musicalowo-rewiowy w wykonaniu 25 artystów Teatru Broadway ze Szczecina. Usłyszeliśmy największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej z lat 20-tych, 40-tych, 60-tych i 80-tych: m.in. fragmenty z musicali Cabaret, Moulin Rouge, Chicago, Hair, Grease, West Side Story oraz znane songi filmowe...

spektakl taneczny
Karnawał to najlepsza pora, by spędzić czas na dobrej zabawie. W sobotę obejrzeliśmy 2,5-godzinny program musicalowo-rewiowy w wykonaniu 25 artystów Teatru Broadway ze Szczecina. Usłyszeliśmy największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej z lat 20-tych, 40-tych, 60-tych i 80-tych: m.in. fragmenty z musicali Cabaret, Moulin Rouge, Chicago, Hair, Grease, West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna, takie jak: My Way czy Deszczowa Piosenka, którą rozsławił Gene Kelly. Nie zabraknie również ponadczasowych utworów soulowych i przebojów muzyki popularnej.
Reżyseria, inscenizacja, choreografia, kostiumy - Małgorzata Obłój
 

Nastroje we Dwoje - akcja finansowana z Budżetu Miasta Ostrołęki i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 29 grudnia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury