Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WARSZTATY STREET DANCE

Obraz

Zapraszamy młodzież do OCK na warsztaty taneczne STREET DANCE, które prowadzić będzie Paweł PIDI Dunst. Zajęcia będą się odbywały w dniach 25-29 sierpnia, w dwóch grupach. Zajęcia są bezpłatne, a poziom dopasowany do grupy uczestników...

Zapraszamy młodzież do OCK na warsztaty taneczne STREET DANCE, które prowadzić będzie Paweł PIDI Dunst. Zajęcia będą się odbywały w dniach 25-29 sierpnia, w dwóch grupach:

I gr. - 10-14 lat - w godz. 10-11.30

II gr. - 15 lat + - w godz. 12-13.30

Warsztaty są całkowicie darmowe, a poziom dopasowany do grupy uczestników.

Zajęcia odbywać się będą pod nazwą HipHop/Freestyle. Paweł PIDI Dunst opisuje je następująco :

"Zdecydowałem użyć takowej nazwy ponieważ na zajęciach nie będę uczył żadnej choreografii, skupimy się zaś na poznawaniu poszczególnych kroków które opatentowane oraz nazwane zostały w Stanach w okresie dojrzewania kultury jaką jest Hip Hop, by na ich bazie z domieszką własnej wyobraźni oraz słuchu móc interpretować muzykę we własny, unikalny sposób. Nie obędzie się oczywiście od przeróżnych ćwiczeń, licznych rutyn utrwalających dane ruchy czy też krótkich pogadanek na przeróżne tematy/wątpliwości które pojawią się, lub już się pojawiły, na temat tańca oraz samego zjawiska kulturowego. Moim celem w tym roku jest położyć duży nacisk na otwarcie swoich głów by móc już w drugiej części warsztatów nawoływać do organizowania tzw "kół tanecznych" gdzie uczestnicy mieliby możliwość wspólnych wymian co jest esencją freestyleu i tak na prawdę głównym motorem napędowym samorozwoju tanecznego."
 

Zgłoszenia i informacje pod numerami tel. 29 7664589 i 29 7664591

W okresie trwania warsztatów istnieje również możliwość zorganizowania lekcji prywatnych, o których szczegóły trzeba pytać bezpośrednio pana Pawła.


Opublikowano: 04 sierpnia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury