Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GWIAZDKOWY ANIOŁ - WRĘCZENIE NAGRÓD

Obraz

W małej sali Kina Jantar odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom tegorocznej edycji Konkursu "Gwiazdkowy Anioł - Anioł na Miarę".

W małej sali Kina Jantar odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom tegorocznej edycji Konkursu "Gwiazdkowy Anioł - Anioł na Miarę". Podziękowania odebrały również "Dobre Anioły" Kultowni".

W części artystycznej wystąpił Adam Wołosz, Angelika, Daria i Basia z II LO oraz ostrołęcki raper, Legal. Całą uroczystość, jak zawsze - dowcipnie i sympatycznie - poprowadziły Małgosia Kołakowska i Bogusia Ponichtera. Fundatorem nagród był Prezydent Miasta Ostrołęki. Sponsorem Konkursu była Grupa ENERGA.


Opublikowano: 30 listopada 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury