Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ, PRAWDA...

Obraz

W dniu dzisiejszym wykład pt. „Wolność, miłość, prawda, tolerancja, godność człowieka – jak filozofia rozumie słowa najważniejsze” wygłosił Janusz Kotowski, Prezydent Miasta Ostrołęki. Tematyka i sposób przekazu przez prelegenta spotkała się z zainteresowaniem i aplauzem uczestników spotkania. Kolejny wykład odbędzie się już w następną środę (9 kwietnia).

W każdą środę dla słuchaczy Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbywają się wykłady o różnorodnej i interesującej tematyce. W dniu dzisiejszym wykład pt. „Wolność, miłość, prawda, tolerancja, godność człowieka – jak filozofia rozumie słowa najważniejsze” wygłosił Janusz Kotowski, Prezydent Miasta Ostrołęki. Tematyka i sposób przekazu przez prelegenta spotkała się z zainteresowaniem i aplauzem uczestników spotkania. Kolejny wykład odbędzie się już w następną środę (9 kwietnia). Prelegentem spotkania będzie mgr farm. Mikołaj Zerhau, Sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych, który przedstawi zagadnienia „Farmakoterapii geriatrycznej i opieki farmaceutycznej w aptekach”.


Opublikowano: 02 kwietnia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury