Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BAŚŃ O LECIUTKIEJ KRÓLEWNIE

Obraz

spektakl teatralny dla dzieci

W bajce przedstawiona jest historia ślicznej królewny Leny Aerii Softelli Lekkosławnej, na którą jej zła ciotka – czarownica rzuciła czar. Za jego sprawą mała królewna straciła swoją wagę i całe dnie unosiła się w powietrzu niczym balonik...

spektakl teatralny dla dzieci

W bajce przedstawiona jest historia ślicznej królewny Leny Aerii Softelli Lekkosławnej, na którą jej zła ciotka – czarownica rzuciła czar. Za jego sprawą mała królewna straciła swoją wagę i całe dnie unosiła się w powietrzu niczym balonik. Jak na złość czarownicy, królewnie ten stan rzeczy bardzo się spodobał. Zamiast się smucić i narzekać, ona całe dnie śmiała się radośnie i nigdy, przenigdy nie płakała, czym działała złej ciotce na nerwy… Rosła zdrowa i szczęśliwa i wszyscy poddani ją kochali, choć jej królewscy rodzice bardzo się martwili tym, że mała Lena jest samolubnym lekkoduchem…Czy komuś uda się zmienić lekkie serce Królewny?Czy ktoś będzie potrafił zdjąć z królewny zły czar?A co na to czarownica?

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, koniecznie obejrzyjcie „Baśń o leciutkiej królewnie”, na podstawie baśni George’a MacDonalda.


Sprzedaż biletów od 12.02.2023 r. w kasie Kina Jantar oraz w biletomacie i online.

basn-o-leciutkiej-kr-lewnie


Opublikowano: 10 lutego 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury