Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KRAINA TANGA

Obraz

spotkania z muzyką

W tym spotkaniu zabierzemy słuchaczy do słonecznej Ameryki Południowej gdzie usłyszymy utwory z wykorzystaniem fletu, akordeonu, kontrabasu oraz fortepianu...

spotkania z muzyką

W tym spotkaniu zabierzemy słuchaczy do słonecznej Ameryki Południowej gdzie usłyszymy utwory z wykorzystaniem fletu, akordeonu, kontrabasu oraz fortepianu. W trakcie tej wyprawy
słuchacze odwiedzą takie kraje jak Brazylia, Boliwia i Ekwador, by osobiście przekonać się, jakiej muzyki słuchają ich mieszkańcy. Nie można ominąć Argentyny i jej tętniącej życiem, gwarnej stolicy Buenos Aires. To właśnie tam narodził się jeden z najciekawszych i najpopularniejszych tańców towarzyskich jakim bez wątpienia jest tango argentyńskie.

Bilety można kupić w dniu koncertu.

sala OCK, bilet 6 zł


Opublikowano: 29 grudnia 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury