Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KADZIDŁO 2012

Obraz

w y s t a w a   p o p l e n e r o w a
Zapraszamy na wystawę poplenerową VI Kurpiowskiego Pleneru Malarsko - Literackiego, który odbył się latem w gminie Kadzidło.

w y s t a w a   p o p l e n e r o w a
Zapraszamy na wystawę poplenerową VI Kurpiowskiego Pleneru Malarsko - Literackiego, który odbył się latem w gminie Kadzidło.
Organizatorami kurpiowskiego pleneru i warsztatów literackich było Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki we współpracy z Ostrołęckim Centrum Kultury i Miejską Biblioteką Publiczną. Na wystawie 20 autorów prezentuje ok. 40 prac. Do udziału w tegorocznym plenerze, poza malarzami z Ostrołęki, zostali zaproszeni również reprezentanci z Kadzidła, Warszawy i Wilna oraz miast partnerskich Ostrołęki - Meppen i Alytusa. Jak co roku istotnym uzupełnieniem wystawy będzie katalog z dokumentacją prac plenerowych wzbogacony wybranymi wierszami ostrołęckich poetów.
wystawa będzie czynna do końca grudnia

 


Opublikowano: 27 listopada 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury