Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

59. OKR trwa

Obraz

Drugi dzień przesłuchań zakończył się Wieczorem Mistrzowskim w mistrzowskim wykonaniu Ireny Jun. Owacją na stojąco publiczność podziękowała za niesamowity spektakl zatytułowany "To i tamto" prezentujący w całej krasie kunszt i możliwości wspaniałej Damy polskiej sceny teatralnej. Zakończyły się przesłuchania konkursowe. Jury zapewne zna już werdykt. My poznamy go w sobotę o godz. 12.oo w sali Klubu Oczko. Serdecznie zapraszamy.

Drugi dzień przesłuchań zakończył się Wieczorem Mistrzowskim w mistrzowskim wykonaniu Ireny Jun. Owacją na stojąco publiczność podziękowała za niesamowity spektakl zatytułowany "To i tamto" prezentujący w całej krasie kunszt i możliwości wspaniałej Damy polskiej sceny teatralnej. zobacz zdjęcia.

Zakończyły się przesłuchania konkursowe. Jury zapewne zna już werdykt. My poznamy go w sobotę o godz. 12.oo w sali Klubu Oczko. Serdecznie zapraszamy.


Opublikowano: 27 czerwca 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury