Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MEANDRY KOBIECOŚCI Z BEATLESAMI W TLE

Obraz

program poetycki
W piątkowy wieczór, w Klubie Oczko odbył się wieczór poezji Marii Dłuskiej w wykonaniu słuchaczek Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wysłuchaliśmy wielu niezwykle życiowych, mądrych, nostalgicznych i osobistych zwierzeń Autorki. zobacz zdjęcia

program poetycki
W piątkowy wieczór, w Klubie Oczko odbył się wieczór poezji Marii Dłuskiej w wykonaniu słuchaczek Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wysłuchaliśmy wielu niezwykle życiowych, mądrych, nostalgicznych i osobistych zwierzeń Autorki. Były także dedykacje. Na zakończenie niespodzianka - Piotr Grzyb z towarzyszeniem gitary i basisty zaśpiewał własną kompozycję do tekstu wiersza Marii Dłuskiej.  Pani Dłuska jest ostrołęczanką, emerytowaną nauczycielką języka polskiego. Scenariusz: Maria Dłuska. Reżyseria: Wojciech KraszewskiOpublikowano: 26 lutego 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury