Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

OPOWIADANIA PRZY KOMINKU

Obraz

wieczór artystyczny
Słuchaczki Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zadebiutowały na scenie Klubu Oczko w programie przygotowanym na podstawie tekstów satyrycznych (i nie tylko) m.in. Mariana Załuckiego, K.I.Gałczyńskiego. Panie znakomicie czuły się w swoich rolach, mimo, że niejednokrotnie musiały odgrywać role męskie... zobacz zdjęcia

wieczór artystyczny
Słuchaczki Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zadebiutowały na scenie Klubu Oczko w programie przygotowanym na podstawie tekstów satyrycznych (i nie tylko) m.in. Mariana Załuckiego, K.I.Gałczyńskiego. Panie znakomicie czuły się w swoich rolach, mimo, że niejednokrotnie musiały odgrywać role męskie - czyżby na Ostrołęckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku zabrakło odważnych panów... Zabawne monologi i skecze wprawiły w dobry nastrój licznie przybyłą publiczność. Ale frekwencja na spotkaniach ze słuchaczkami OUTW jest zawsze taka. Całość reżyserował Wojtek Kraszewski. Czekamy na następne programy grup artystycznych OUTW.


Opublikowano: 27 stycznia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury