Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ORSZAK TRZECH KRÓLI 2019

Obraz

jasełka uliczne
Orszak to inicjatywa ponad podziałami, skupiająca różne środowiska i osoby zaangażowane w działania społeczne, religijne i kulturalne. Każdy może wziąć w nim udział, a organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału rodziców z dziećmi. Hasło tegorocznego Orszaku to ODNOWI OBLICZE ZIEMI. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i uczestnictwa w Orszaku...

jasełka uliczne
Orszak to inicjatywa ponad podziałami, skupiająca różne środowiska i osoby zaangażowane w działania społeczne, religijne i kulturalne. Każdy może wziąć w nim udział, a organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału rodziców z dziećmi. Hasło tegorocznego Orszaku to ODNOWI OBLICZE ZIEMI. Zapraszamy do wspólnego kolędowania i uczestnictwa w Orszaku.
Orszak ruszy spod Kościoła pw. Zbawiciela Świata, przejdzie ulicami miasta aż do hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Przy trasie przemarszu zobaczymy scenki teatralne przygotowane przez szkoły i OCK. Oddamy pokłon Świętej Rodzinie, a po nim w hali odbędzie się msza święta. Honorowy patronat nad Orszakiem objął JE Ksiądz Biskup Łomżyński - Janusz Stepnowski.

Po raz kolejny z okazji święta Trzech Króli mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Ostrołęcki Orszak Trzech Króli 2019”.
Prace wraz z dołączoną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 13 stycznia 2019 r. na adres e-mail: gokonkursyfot@wp.pl
Konkurs przebiegać będzie w dwóch kategoriach:
a) Kategoria I – ORSZAK (zdjęcia dokumentujące przejście Orszaku oraz poszczególne sceny, które są integralną częścią orszaku)
b) Kategoria II – W TLE ORSZAKU (zdjęcia reporterskie zrobione podczas Orszaku, zwrócenie uwagi na wszystkie ciekawe sytuacje dziejące się wokół Orszaku).
Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 5 prac w każdej kategorii.
W konkursie mogą wziąć udział jedynie prace będące oryginalnymi pracami autora. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć. W każdej z kategorii zostaną przyznane trzy nagrody rzeczowe.
Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia

początek godz. 12.30 przy kościele Zbawiciela Świata


Opublikowano: 27 grudnia 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury