Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Pokoszarowe - spacerem po Wojciechowicach

Obraz

Porozmawiajmy przy herbacie

Zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie przy herbacie. Tym razem zaczniemy od krótkiego spaceru po Osiedlu Wojciechowice...

Porozmawiajmy przy herbacie

Zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie przy herbacie. Tym razem zaczniemy od krótkiego spaceru po Osiedlu Wojciechowice, który zakończymy spotkaniem w Kultowni, poświęconym promocji książki "Pokoszarowe. Zabytkowa architektura Wojciechowic". Uczestnicy spotkania otrzymają bezpłatnie egzemplarz ww. publikacji, a spacer i spotkanie poprowadzą członkowie Fundacji Splot Pamięci. Publikacja została dofinansowana ze środków Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz Miasta Ostrołęki.

plac przy Kultowni OCK, aleja Wojska Polskiego 40, wstęp wolny

pokoszarowe-ok-adka


Opublikowano: 24 października 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury