Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

STRAGAN Z BAJKAMI- spektakl teatralny dla dzieci

Obraz

Podczas plenerowego spektaklu teatralnego widzowie przekonają się sami, jak można pokonać smoka bez użycia miecza, jak przemienić kłótliwą czarownicę bez pomocy czarów...

Podczas plenerowego spektaklu teatralnego widzowie przekonają się sami, jak można pokonać smoka bez użycia miecza, jak przemienić kłótliwą czarownicę bez pomocy czarów, jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się złośliwego ducha oraz jak właściwie wygląda krasnoludek. Wraz z postaciami,dowiedzą się co się może zdarzyć, kiedy pewnego porankakrólowi zechce się masła na śniadanie, a mały robaczek mieszkający w jabłuszku poczuje chętkę na befsztyk, widzowie przekonają się też, jakie mogą być efekty jedzenia byle czego oraz co można zrobić z warzyw oprócz zupy jarzynowej.
Będzie wesoło, kolorowo i niesamowicie! Po odwiedzeniu Straganu, każdy poczuje się rymująco – śpiewającym poetą, a straganowe bajki, pójdą z widzami do domu i zostaną tam na długo.

Spektakl Teatru Itakzagramy w ramach cyklu Godziny dla Rodziny.

scena przy DH Kupiec


Opublikowano: 29 czerwca 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury