Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GOLDEN LIFE

Obraz

koncert zespołu - akustycznie
Zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album Midnight Flowers – płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej.

koncert zespołu - akustycznie
Zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album Midnight Flowers – płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej. Dorobek Zespołu to:
- Osiem studyjnych płyt
- Nagroda główna MTV Pop Song Festiwal w Bregenz
- Koncerty z Radiohead, Joe Cockerem, The Stranglers, Rammstein, Chumbawamba
- Udział w festiwalach w Jarocinie, Sopocie, Opolu, Wielka Zadyma w Środku Zimy, Konkursie Piosenki Eurowizji, oraz wielu znakomitych koncertach telewizyjnych, takich jak Przeboje Zjednoczonej Europy, Przeboje Jedynki, Gwiazdy Jedynki
- Zwycięstwo w kilku edycjach Hit Generatora z utworem Hello Hello
- Trasy koncertowe, LATO Z RADIEM, INWAZJA MOCY RMF, WARKA STRONG
- Udział we wszystkich edycjach WOŚP
- Koncerty w Stanach Zjednoczonych, w Niemczech, we Francji, Austrii
Piosenki Golden Life pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do filmów Szczęśliwego Nowego Jorku (reż. Janusz Zaorski), Młode Wilki (reż. Jarosław Żamojda) czy najpopularniejszych seriali Magda M, Złotopolscy, Przyjaciółki.
Golden Life Jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce. Koncerty grupy gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce. Największe hity to: „24.11.94” (utwór powstał po tragicznym wydarzeniu, jakim był pożar hali Stoczni Gdańskiej 24 XI 1994 r.), „Wszystko to, co mam” (1 miejsce listy przebojów programu III przez wiele tygodni), ”Helikopter w głowie”, „Dobra, dobra, dobra”, „Oprócz Błękitnego Nieba”.
Zespół gra w składzie:
Adam WOLA Wolski – vocal
Karol Skrzyński – perkusja
Jacek BODEK Bogdziewicz – bass, vocal
Jarek PASTYL Turbiarz - gitary vocal
Paweł SMAGA Smakulski - gitary, klawisze

sala OCK, bilet 30 zł


Opublikowano: 29 stycznia 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury