Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PORAŻKI

Obraz

koncert
W piątkowy wieczór, w Klubie Oczko miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne - recital Olgi Malinowskiej - wokalistki Studia Piosenki. Koncert ten na długo zostanie w pamięci widzów. zobacz zdjęcia

koncert

W piątkowy wieczór, w Klubie Oczko miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne - recital Olgi Malinowskiej - wokalistki Studia Piosenki. Koncert ten na długo zostanie w pamięci widzów. Olga pokazała w nim wszystkie swoje barwy. Zmieniała się z niewinnie brzmiącej dziewczynki, a nawet dziecka, w dojrzałą kobietę. Pięknie interpretowała. Nieprzypadkowy dobór utworów i nowe, piękne aranżacje Tadeusza Kowalewskiego zapewniły niezwykłe przeżycia artystyczne. Zdolni, młodzi instrumentaliści dopełnili całości.

"Piosenki, które zaśpiewam nie będą przypadkowe. Chciałabym w ten sposób przedstawić pewną historię, bo niektóre rzeczy dużo łatwiej zaśpiewać niż powiedzieć."
Towarzyszyć jej będą muzycy:
Maciej Cechowski – git.basowa
Przemysław Zera – perkusja
Tadeusz Kowalewski – piano, kierownictwo muzyczne

Scena teatralna im. Pawła Opęchowskiego - Klub Oczko


Opublikowano: 30 sierpnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury