Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NIE URODZONO MNIE NA KONKURS...

Obraz

spektakl słowno-muzyczny
Słuchaczki grupy teatralno-estradowej Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz goście zapraszają na spektakl poświęcony Edwardowi Kupiszewskiemu - ostrołęckiemu poecie, prozaikowi, pedagogowi. Program powstał w oparciu o wspomnienia członków rodziny, przyjaciół i znajomych oraz twórczość literacką zmarłego w roku 2000 pisarza...

spektakl słowno-muzyczny
Słuchaczki grupy teatralno-estradowej Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz goście zapraszają na spektakl poświęcony Edwardowi Kupiszewskiemu - ostrołęckiemu poecie, prozaikowi, pedagogowi. Program powstał w oparciu o wspomnienia członków rodziny, przyjaciół i znajomych oraz twórczość literacką zmarłego w roku 2000 pisarza.
Scenariusz: Maria Krystyna Dłuska
Oprawa muzyczna: Maria i Kazimierz Dłuscy
Światło i dźwięk: Mateusz Grzybowski I Wojciech Kraszewski
Reżyseria: Wojciech Kraszewski 

Klub Oczko, Scena im. Pawła Opęchowskiego


Opublikowano: 28 listopada 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury