Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ART-czwARTek - Zamknięci w portretach

Obraz

Zapraszamy na kolejny ART-czwARTek - "Zamknięci w portretach".Czym jest portret? Na pozór zwykła fotografia, stopklatka, zatrzymana chwila...

Zapraszamy na kolejny ART-czwARTek - "Zamknięci w portretach".

Czym jest portret? Na pozór zwykła fotografia, stopklatka, zatrzymana chwila. Gdy poświęcisz mu uwagę, dostrzeżesz myśl w oku, uniesiony kącik ust i, na pierwszy rzut niewidoczną, zmarszczkę. W wykonywanych utworach Agnieszka Salitra i Kamil Załuska poruszają historie ludzi, a w nich ukrytą ambiwalencję uczuć i emocji.

Akompaniament: Aleksander Łachacz - piano

Agata Salitra - aktorka teatralna, telewizyjna, głosowa. Wokalistka jazzowa. Absolwentka wokalistyki jazzowej, jazz i muzyka estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Studiowała „Aktorstwo” w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Aktorka takich seriali jak: Jagiellonowie, Klan, Ojciec Mateusz etc.
Kamil Załuska - aktor teatralny, telewizyjny, głosowy, wokalista. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał m.in. na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Obecnie aktor wielu popularnych seriali telewizyjnych takich jak: Barwy Szczęścia, Stulecie Winnych, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość etc.
Aleksander Łachacz - Absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia w Olszynie. Słuchacz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie. Przyszły Student Akademii Muzycznej fortepianu jazzowego w Krakowie. Pasjonuje się cool jazzem i hard bopem.
wstęp wolny

zamknieci-w-portretach-artczwartek


Opublikowano: 29 lipca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury