Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DLA DOBRUSI

Obraz

koncert charytatywny
To był już drugi koncert, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację małej Dobrusi. Dzień wcześniej odbył się OCK także koncert charytatywny - improwizacje fortepianowe grał Marcin Zalewski. Podczas obu koncertów zebrano kwotę 5 200 zł. Za wszystkie pieniążki bardzo dziękujemy ofiarodawcom w imieniu Dobrusi. zobacz zdjęcia

koncert charytatywnyTo był już drugi koncert, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację małej Dobrusi. Dzień wcześniej odbył się OCK także koncert charytatywny - improwizacje fortepianowe grał Marcin Zalewski. Podczas obu koncertów zebrano kwotę 5 200 zł. Za wszystkie pieniążki bardzo dziękujemy ofiarodawcom w imieniu Dobrusi. W niedzielnym koncercie zaś zatańczyli: Zespół Pieśni i Tańca KURPIE, Zespół Tańca Współczesnego De-eM, pary taneczne Klubu Tańca Towarzyskiego FAN, a zaśpiewali wokaliści Studia Piosenki.


koncert-dla-dobrusi


Opublikowano: 27 marca 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury