Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WYPRAWA NA KRAJ ŚWIATA

Obraz

spotkania z muzyką
Do naszej wyprawy nie trzeba się specjalnie przygotowywać - jej początkiem może być nawet zwykły spacer, a reszty dopełni dziecięca wyobraźnia, ożywiona słowami poetów i muzyką. Przejażdżka królewską karocą lub zatłoczonym pociągiem? Wizyta na wyspie Krajdywan? - nic łatwiejszego...

spotkania z muzyką
Do naszej wyprawy nie trzeba się specjalnie przygotowywać - jej początkiem może być nawet zwykły spacer, a reszty dopełni dziecięca wyobraźnia, ożywiona słowami poetów i muzyką. Przejażdżka królewską karocą lub zatłoczonym pociągiem? Wizyta na wyspie Krajdywan? - nic łatwiejszego. Więcej nawet, zachęcimy do wędrówki także przedmioty codziennego użytku. Stanie się to dzięki wierszom Jana Brzechwy, Ludwika Jerzego Kerna i rymowankom z Księgi nonsensu. Szklane kulki potoczą się do Warszawy, stół i krzesło tak długo będą chodzić aleją, że aż zgubią drogę, ręcznik przeprowadzi się na pustynię, a wanna zamieni się w dalekomorski statek. Hej, przygodo!
Usłyszeliśmy m.in. kompozycje J. S. Bacha, Andrzeja Kurylewicza, Astora Piazolli, Ayuo Takahashi.
Wystąpili:
Cezary Nowak - aktor
Agnieszka Rogowiecka / Elżbieta Drozdowska - flet
Jacek Małachowski / Jarosław Gałuszka

sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 26 października 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury