Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

W POSZUKIWANIU SZCZĘŚCIA (2)

Obraz

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Dziecięcego Teatru Amatorskiego NIEWIDZIALNI na podstawie książki Wioletty Piaseckiej...

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Dziecięcego Teatru Amatorskiego NIEWIDZIALNI na podstawie książki Wioletty Piaseckiej.

Współczesna polska bajkopisarka Wioletta Piasecka zafascynowana życiem i twórczością pisarza Hansa Christiana Andersena z Odense, pięknym językiem opisała jego losy w konwencji baśni. Jest to wzruszająca, pouczająca i - wydawałoby się - nieprawdopodobna historia.

Wystąpią: Antoni Wawrzyński, Adrian Szostak, Oliwier Potocki, Zofia Zyśk, Julia Jankowska, Amelia Kosowska, Julia Gabryś, Hanna Gołębiewska, Marta Sagała, Roksana Kamińska, Henryk Kowalewski, Lena Wiktorska, Aleksander Tarcicki, Helena Łach.

Autor - Wioletta Piasecka
Reżyseria - Anna Filochowska
Światło/dźwięk - Mateusz Grzybowski
Scenografia - Marek Suski, Grażyna Kulesik


Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 24 września 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury