Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ArtCzwartek nr 4

Obraz

koncert zespołu THE ALLEY
Żywiołowy i głośny był czwarty koncert wakacyjnego Art Czwartku. A to za sprawą Zespołu The Alley: ŁUKASZ KAROL MŁYNARCZYK - git. solowa, chórki, DOMINIK SKWARCZYŃSKI - piano, ANDRZEJ JÓSZKIEWICZ - git. basowa, ADAM MŁYNARCZYK - perkusja i jego lidera, MICHAŁA KAMIONOWSKIEGO - wokal, git. akustyczna. zobacz zdjęcia


koncert zespołu THE ALLEY
Żywiołowy i głośny był czwarty koncert wakacyjnego Art Czwartku. A to za sprawą Zespołu The Alley: ŁUKASZ KAROL MŁYNARCZYK - git. solowa, chórki, DOMINIK SKWARCZYŃSKI - piano, ANDRZEJ JÓSZKIEWICZ - git. basowa, ADAM MŁYNARCZYK - perkusja i jego lidera, MICHAŁA KAMIONOWSKIEGO - wokal, git. akustyczna. Pamiętamy jeszcze jak z innym zespołem, "Wild Spirit", odbierał nagrodę dla najlepszego zespołu podczas Wiosny Rockowej parę lat temu. Skład zespołu co prawda się zmienił, ale duch rockowy pozostał. Trzeba przyznać, że The Alley dali czadu. Wykonywali nie tylko własne utwory, ale sięgnęli też do dobrych utworów sprzed lat. Wokalista rozgrzewał zmarzniętą publiczność. Młodym muzykom życzymy sukcesu i wielu udanych kompozycji.

Zespół powstał latem 2012 roku. Ich muzyka to mieszanka stylów: pop-u, rock-a alternatywnego, blues-a.


Opublikowano: 02 lipca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury