Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ROMAN KIRILENKO - MALARSTWO

Obraz

wernisaż wystawy
Artysta urodzony 21.03.1952 r. w Wałczu. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na wydziale grafiki - dyplom z grafiki warsztatowej w 1983 r. w pracowni prof. Januszewskiego. Zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem, grafiką wydawniczą, projektowaniem układów typograficznych i fotografią artystyczną.

wernisaż wystawy
Artysta urodzony 21.03.1952 r. w Wałczu. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na wydziale grafiki - dyplom z grafiki warsztatowej w 1983 r. w pracowni prof. Januszewskiego. W 1985 r. stypendium artystyczne Ministra Kultury i Sztuki. W latach 1983-1982 był asystentem na wydziale grafiki w pracowni fotografii warszawskiej ASP. W latach 1977-1981 r. współpracował jako grafik-rysownik m.in. z tygodnikami Kultura, Politechnik.
Zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem, grafiką wydawniczą (książki, foldery, plakaty, kalendarze - opracował graficznie ponad 700 publikacji), projektowaniem układów typograficznych i fotografią artystyczną.

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny


Opublikowano: 25 lipca 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury