Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WDOWY / NA PEŁNYM MORZU

Obraz

spektakl teatralny
Dwie jednoaktówki Mrożka grane razem, w jednym składzie aktorskim, dzięki czemu uzupełniają się w zaskakujący i niezwykły sposób. A wszystko to z użyciem zaledwie trzech stołów i sześciu krzeseł...

spektakl teatralny
Dwie jednoaktówki Mrożka grane razem, w jednym składzie aktorskim, dzięki czemu uzupełniają się w zaskakujący i niezwykły sposób. A wszystko to z użyciem zaledwie trzech stołów i sześciu krzeseł.
Wdowy to opowieść kawiarniana, osadzona w duchu epoki, która minęła. To także spektakl stricte kabaretowy, a przy tym porywający widza w niezwykłe rewiry wyobraźni i poczucia humoru swojego autora. Miłość, zdrada i śmierć w tekście Mrożka tworzą mieszankę wybuchową. Osnuty na pierwszej części dramatu spektakl opowiada historię dwóch młodych kobiet, które po śmierci swoich mężów przypadkiem spotykają się w kawiarni...
Na pełnym morzu jest tekstem po mrożkowsku śmiesznym i po mrożkowsku przerażającym. Gdy trzej rozbitkowie debatują o tym, który z nich ma zostać zjedzony – nie sposób przewidzieć rezultatu.
Autor: Sławomir Mrożek
Reżyseria: Beniamin Bukowski
Występują:

     Aleksandra Krzaklewska
     Katarzyna Wajda
     Mateusz Olszewski

Czas trwania: ok. 110 min. (przerwa 15 minut)

sala widowiskowa OCK, bilet 30 zł, sprzedaż biletów od 28 II od godz. 15 w kasie Kina Jantar

projekt-teatr


Opublikowano: 25 lutego 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury