Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

THE BEATLES ACOUSTIC PLUS

Obraz

koncert z cyklu Nastroje we Dwoje
Janusz Yanina Iwański to ceniony gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem Maanam, a także ze wcześniejszych dokonań duetu Soyka Yanina, z którym ma na koncie ponad 1500 koncertów.

koncert z cyklu Nastroje we Dwoje
Janusz Yanina Iwański to ceniony gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem Maanam, a także ze wcześniejszych dokonań duetu Soyka Yanina, z którym ma na koncie ponad 1500 koncertów. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a fani jazzu znają go ze współpracy m. in. z Tomaszem Stańko.
Muzyka zespołu The Beatles była źródłem jego pierwszych fascynacji muzycznych. Stąd nowy muzyczny projekt Iwańskiego, któremu towarzyszyć będą gitarzysta Dariusz Bafeltowski i perkusista Przemysław Pacan. Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy z Liverpoolu, jak choćby „Michelle”, czy „Come Together”, ale także kompozycje Krzysztofa Klenczona oraz autorskie piosenki.
 

sala widowiskowa OCK, bilet 25 zł

sprzedaż biletów od 13 X, od godz.15

logo-nastroje


Opublikowano: 04 października 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury