Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZA POLSKĘ WŁAŚNIE

Obraz

koncert
W dniu Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego dla upamiętnienia odzyskania przez Naród Polski w 1918 r. niepodległego bytu państwowego zapraszamy na koncert o tematyce patriotycznej. Usłyszymy pieśni patriotyczne i arie operowe okraszone słowem poetyckim w wykonaniu artystów Łódzkiej Sceny Operowej...

koncert
W dniu Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego dla upamiętnienia odzyskania przez Naród Polski w 1918 r. niepodległego bytu państwowego zapraszamy na koncert o tematyce patriotycznej. Usłyszymy pieśni patriotyczne i arie operowe okraszone słowem poetyckim w wykonaniu artystów Łódzkiej Sceny Operowej: Agnieszki Białek (mezzosopran), Sylwii Nowickiej (sopran), z akompaniamentem Zbigniewa Rymarczyka (fortepian). Będzie także wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
sala widowiskowa OCK, wstęp wolny


Opublikowano: 24 października 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury