Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE

Obraz

spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek
Pełna humoru adaptacja sceniczna znanej wszystkim dzieciom legendy "O Rybaku i Złotej Rybce" oparta na motywach baśni Aleksandra Puszkina, napisana na nowo lekkim, współczesnym językiem przez młodą dramatopisarkę Martę Guśniowską, której twórczość cieszy się ostatnio ogromnym powodzeniem...

spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek
„W pewnej wiosce była chata, taka, jakie wszędzie,

niezbyt duża, niebogata…jakoś to się przędzie.
A w tej chacie izba była, dawno nie bielona,
a w tej izbie parka miła: Rybak […], jego żona…
A w tej Babie były chęci, żeby być bogatą.
Cóż się stanie? Cóż się święci? Spójrzmy wszyscy na to…”


Pełna humoru adaptacja sceniczna znanej wszystkim dzieciom legendy "O Rybaku i Złotej Rybce" oparta na motywach baśni Aleksandra Puszkina, napisana na nowo lekkim, współczesnym językiem przez młodą dramatopisarkę Martę Guśniowską, której twórczość cieszy się ostatnio ogromnym powodzeniem. Scenografię do spektaklu zaprojektował Ireneusz Salwa. Muzykę skomponowali Marek Markiewicz i Jaromir Wroniszewski. Urzeka pięknem teatru cieni i animacją dużych form teatralnych.

Czas trwania: 50 minut

sala OCK bilety 7 zł (dziecko) i 15 zł (osoba dorosła)


Opublikowano: 24 kwietnia 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury