Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AUTOKAR TEATRALNY - kwiecień 2017

Obraz

Towarzystwo Kulturalne Bywalcy zaprasza na wyjazd Autokaru Teatralnego. W kwietniu pojedziemy do Teatru Polonia na sztukę Stanisława Grochowiaka CHŁOPCY w znakomitej obsadzie.
Rezerwacja biletów - tel. 29 7664591. Koszt 110 zł

Zapraszamy do Teatru Polonia na sztukę Stanisława Grochowiaka CHŁOPCY.

„Dramat z życia sfer starszych”. Zaglądamy do domu spokojnej starości, który prowadzą siostry zakonne w jakimś małym miasteczku. Jedna z sióstr próbuje wprowadzić rządy silnej ręki i dyscyplinę, czemu sprzeciwia się kilkoro pensjonariuszy. Do Kalmity, jednego z „buntowników”, przyjeżdża w odwiedziny żona, dużo od niego młodsza, znana niegdyś aktorka. To ona oddała starszego męża do ośrodka i odwiedza go raz w roku, w rocznicę ślubu. Tym razem postanawia jednak zabrać go do domu. Ale czy dom Kalmity jest na pewno poza ośrodkiem?
Sztuka Stanisława Grochowiaka to ciepła, pełna humoru opowieść o walce starszych z młodszymi o prawo do zachowania odrobiny szacunku i wolności.
                                         
Reżyseria Mirosław Gronowski
Występują: Aleksandra Domańska, Justyna Ducka, Barbara Horawianka, Helena Norowicz, Maria Pakulnis, Stanisław Brudny/Czesław Bogdański, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Piotr Kozłowski, Marian Opania

Czas 110  min. (1 przerwa)

Wyjazd 22 IV 2017 (sobota) o godz. 16.30 z parkingu przy OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23
Koszt 110 zł
Rezerwacja biletów - tel. 29 7664591

at-sponsorzy2016


Opublikowano: 22 lutego 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury