Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WARSZTATY CYRKOWE

Obraz

W dniach 22-24 II zapraszamy dzieci (od 7 roku życia) na WARSZTATY CYRKOWE. Poznacie wiele cyrkowych sztuczek: żonglerkę, kręcenie talerzami, tricki diabolo, flowerstich, chodzenie na szczudłach i inne.
Zapisujcie się telefonicznie: 29 7664591 (OCK) ...

W dniach 22-24 II zapraszamy dzieci (od 7 roku życia) na WARSZTATY CYRKOWE, które poprowadzą aktorzy Teatru Planeta M - Kinga Rybarczyk i Norbert Ogoniak.
Poznacie wiele cyrkowych sztuczek: żonglerkę, kręcenie talerzami, tricki diabolo, flowerstich, chodzenie na szczudłach i inne.
Zapisujcie się telefonicznie: 29 7664591 (OCK)
I l o ś ć   m i e j s c   o g r a n i c z o n a
Warsztaty kosztują 30 zł

Będą się odbywały w godz. 10-12 w sali kameralnej OCK.

Kinga Rybarczyk to absolwentka Studium Aktorskiego Szkoły Artystycznej ROE w Poznaniu, a także wydziałów: Nauk Społecznych oraz Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
Norbert Ogoniak - absolwent Pedagogiki Cyrku Dziecięcego Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. W roku 2013 ukończył Studium Aktorskie w Szkole Artystycznej Regionalnego Ośrodka Edukacji w Poznaniu.


Opublikowano: 20 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury