Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WAŻNY NASTROJOWY KOMUNIKAT

Obraz

Jak poinformowała menedżer Anity Lipnickiej, artystka nie wystąpi w sobotnich Nastrojach ze względu na chorobę. Proponujemy Państwu koncert Katarzyny Cerekwickiej (przeniesiony z maja br.). Bilety zachowują ważność, a tym którzy się nie zdecydują na zamianę proponujemy zwrot biletu do kasy Kina Jantar. Więcej informacji o Artystce

Jak poinformowała menedżer Anity Lipnickiej, artystka nie wystąpi w sobotnich Nastrojach ze względu na chorobę. Proponujemy Państwu koncert Katarzyny Cerekwickiej (przeniesiony z maja br.). Bilety zachowują ważność, a tym którzy się nie zdecydują na zamianę proponujemy zwrot biletu do kasy Kina Jantar.


Opublikowano: 16 lutego 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury