Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MÓJ ŚWIAT

Obraz

wystawa prac Tadeusza Myślińskiego
Zapraszamy do obejrzenia niezwykle ciekawych prac artysty fotografa Tadeusza Myślińskiego z Przasnysza. Wernisaż wystawy połączono z promocją albumu fotograficznego artysty z okazji 40-lecia pracy twórczej.

wystawa prac Tadeusza Myślińskiego
Zapraszamy do obejrzenia niezwykle ciekawych prac artysty fotografa Tadeusza Myślińskiego z Przasnysza. Wernisaż wystawy połączono z promocją albumu fotograficznego artysty z okazji 40-lecia pracy twórczej. Urodzony w Przasnyszu w 1947 r. ukończył Państwowe Studium Kultury i Oświaty w Warszawie o specjalności fotografia – film.
Artysta fotograf, członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców, Członek Honorowy Światowego Stowarzyszenia Artystów Fotografików i Twórców Audiowizualnych. Stosuje w twórczości techniki interpretacyjne bromu czarno-białe oraz techniki chromianowe – guma.

zdjęcia: Daniel Ejsymont
 

hol Kina Jantar, wstęp wolny


Opublikowano: 24 marca 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury