Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NOCNA ZMIANA BLUESA

Obraz

k o n c e r t
Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa to klasyka! Swe charakterystyczne brzmienie Nocna Zmiana Bluesa zawdzięcza nietypowemu (jak na grupę o charakterze bluesowym) instrumentarium. Wszyscy muzycy używają wzmacniaczy, lecz grają wyłącznie na instrumentach akustycznych...

k o n c e r t
Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa to klasyka! Swe charakterystyczne brzmienie Nocna Zmiana Bluesa zawdzięcza nietypowemu (jak na grupę o charakterze bluesowym) instrumentarium. Wszyscy muzycy używają wzmacniaczy, lecz grają wyłącznie na instrumentach akustycznych.
Grają ponad ćwierć wieku... A ciągle promieniują energią i radością grania! Z łatwością nawiązują kontakt z każdą widownią, której udziela się pozytywna atmosfera koncertu.
Sławek Wierzcholski - najpopularniejszy polski wykonawca bluesa, wirtuoz harmonijki i autor dwóch popularnych podręczników gry na tym instrumencie Stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 30 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można obdzielić znacznie większe grono artystów.
Sekcję rytmiczną tworzą: Grzegorz Minicz – bębny, Piotr Dąbrowski – akustyczna gitara basowa,
Marek Dąbrowski – gitara akustyczna.

Nastroje we Dwoje to akcja finansowana z Budżetu Miasta i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki
logo-nastroje


Opublikowano: 26 września 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury