Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AUTOKAR TEATRALNY - październik

Obraz

Zapraszamy na wyjazd Autokaru Teatralnego do Teatru KWADRAT na sztukę MÓJ PRZYJACIEL HARVEY autorstwa Mary Chase w reżyserii Marcina Sławińskiego. Występują, m.in.: Ewa Ziętek, Jan Kobuszewski, Katarzyna Glinka/ Magdalena Stużyńska, Andrzej Andrzejewski/Andrzej Nejman, Andrzej Kopiczyński/Bronisław Surmiak, Andrzej Grabarczyk/Marek Siudym.

Zapraszamy na wyjazd Autokaru Teatralnego do Teatru KWADRAT na sztukę MÓJ PRZYJACIEL HARVEY autorstwa Mary Chase w reżyserii Marcina Sławińskiego. Występują, m.in.: Ewa Ziętek, Jan Kobuszewski, Katarzyna Glinka/ Magdalena Stużyńska, Andrzej Andrzejewski/Andrzej Nejman, Andrzej Kopiczyński/Bronisław Surmiak, Andrzej Grabarczyk/Marek Siudym. Teksty piosenek: Wojciech Młynarski. Muzyka: Jerzy Matuszkiewicz

Najprawdziwszy angielski humor w wykonaniu znakomitych polskich aktorów. Akcja komedii rozgrywa się naprzemiennie w dwóch miejscach – w pięknym wiktoriańskim domu na wschodnim wybrzeżu, oraz… w izbie przyjęć szpitala psychiatrycznego.
Elwood P. Dowd (Jan Kobuszewski) miewa kłopoty z oddzielaniem rzeczywistości od fikcji. Na co dzień przyjaźni się z olbrzymich rozmiarów królikiem Harveyem. Spędza z nim niemal każdą chwilę, najczęściej w okolicznych barach, a dodać należy, że królik ów nie stroni od kieliszka. Siostra Elwooda, Veta (Ewa Ziętek) toleruje sytuację, dopóki jej brat nie zaczyna przedstawiać królika wszystkim znajomym, co powoduje serię niewygodnych i lekko kompromitujących sytuacji towarzyskich.
Zdesperowana Veta wybiera się do kliniki psychiatrycznej, aby oddać swojego uroczego i obdarzonego bujną wyobraźnią brata pod opiekę światowej sławy psychiatry, ale to właśnie ona zostaje uznana za chorą…

Wyjazd 27 października o godz.16.30 z parkingu przy OCK.

Koszt 100 zł, rezerwacja biletów tel. 297664591


Opublikowano: 05 września 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury