Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

W TAKIE WIECZORY NA NIC SIĘ NIE CZEKA...

Obraz

koncert
Z okazji nadania imienia Pawła Opęchowskiego scenie teatralnej w Klubie Oczko członkowie grupy teatralnej Arka, prowadzonej w latach 70/80 przez Pawła, zapraszają na wspominkowy program złożony z fragmentów spektakli Arki...

koncert
Z okazji nadania imienia Pawła Opęchowskiego scenie teatralnej w Klubie Oczko członkowie grupy teatralnej Arka, prowadzonej w latach 70/80 przez Pawła, zapraszają na wspominkowy program złożony z fragmentów spektakli Arki.
Na scenie zobaczymy: Grzegorza Augustyniaka, Krzysztofa Lewandowskiego, Tadeusza Kowalewskiego, Roberta Mroza, Bogdana Piątkowskiego, Wiesława Sacharskiego, Beatę Szczubełek, Wiesława Szczubełka. 

Klub Oczko, wstęp wolny

FOTO


Opublikowano: 28 października 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury