Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KOMIKS 24h - maraton rysowania

Obraz

W dniu 17 listopada o godzinie 10:15 w Galerii Ostrołęka rozpoczęła się akcja „24 godziny komiksu”. Do rysowania komiksów, w gronie pasjonatów tego gatunku, przystąpiło 5 osób w wieku od 17 do 20 lat. Tematem, zadanym przez organizatora scenarzystom i rysownikom w jednej osobie, był tym razem „zegar”. Prace powstawały w różnym tempie i w różnych konwencjach rysunkowych.

W dniu 17 listopada o godzinie 10:15 w Galerii Ostrołęka rozpoczęła się akcja „24 godziny komiksu”. Do rysowania komiksów, w gronie pasjonatów tego gatunku, przystąpiło 5 osób w wieku od 17 do 20 lat. Tematem, zadanym przez organizatora scenarzystom i rysownikom w jednej osobie, był tym razem „zegar”. Prace powstawały w różnym tempie i w różnych konwencjach rysunkowych. Dla młodych autorów była to kolejna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, a także możliwość bezpośredniej konfrontacji swoich prac z innymi. Ostatni uczestnicy opuścili galerię o godzinie 2:15.


Opublikowano: 29 października 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury