Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KARNAWAŁ WENECKI

Obraz

spotkania z muzyką

Najsłynniejszy i najstarszy karnawał w Europie odbywa się w Wenecji. Jego historia sięga XI wieku, jednak największy rozkwit przypada na epokę baroku. Własnie do tego okresu nawiązuje program taneczno - pantomimiczny z udziałem znakomitych gości - tancerzy Baletu Dworskiego Cracovia Danza.

spotkania z muzyką

Najsłynniejszy i najstarszy karnawał w Europie odbywa się w Wenecji. Jego historia sięga XI wieku, jednak największy rozkwit przypada na epokę baroku. Własnie do tego okresu nawiązuje program taneczno - pantomimiczny z udziałem znakomitych gości - tancerzy Baletu Dworskiego Cracovia Danza. Występom tancerzy wowarzyszyć będą utwory włoskich mistrzów epoki baroku - muzyka wykonana stylowo na skrzypcach i klawesynie.

sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 13 października 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury