Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MALARSTWO

Obraz

wernisaż wystawy prac WANDY WÓJCIK
W Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż malarstwa Pani Wandy Wójcik. Autorka studiowała w Gdańsku w PWSSP w pracowni Piotra Potworowskiego i w ASP w Warszawie w pracowni Artura Nachta-Samborskiego, gdzie w 1966 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Pracuje twórczo w dziedzinach: malarstwo (olej, akryl), rysunek (pastel sucha i tłusta oraz kredka), collage.

wernisaż wystawy prac WANDY WÓJCIK
Autorka studiowała w Gdańsku w PWSSP w pracowni Piotra Potworowskiego i w ASP w Warszawie w pracowni Artura Nachta-Samborskiego, gdzie w 1966 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Pracuje twórczo w dziedzinach: malarstwo (olej, akryl), rysunek (pastel sucha i tłusta oraz kredka), collage. Brała udział w ponad 50 wystawach zbiorowych, miała 9 wystaw indywidualnych. Prace jej znajdują się w zbiorach państwowych i prywatnych w Polsce, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Kanadzie i USA. Na wystawie zobaczymy prace malowane akrylem na płótnie oraz pastele olejne.


Galeria Ostrołęka I piętro, wstęp wolny


Opublikowano: 27 sierpnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury