Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WAGADUGU 2012

Obraz

slajdowisko
Bohaterem spotkania będzie Ernest Neno Jóźwik - z zamiłowania podróżnik, motocyklista, alpinista, miłośnik rajdów przeprawowych 4×4, akwarysta, uzależniony od fotografii, prawie zawsze z kamerą „na pokładzie”, miłośnik ruchu na świeżym powietrzu (kajaki, tenis).

slajdowisko  
Bohaterem spotkania będzie Ernest Neno Jóźwik - z zamiłowania podróżnik, motocyklista, alpinista, miłośnik rajdów przeprawowych 4×4, akwarysta, uzależniony od fotografii, prawie zawsze z kamerą „na pokładzie”, miłośnik ruchu na świeżym powietrzu (kajaki, tenis). Doświadczenie wyprawowe: Syria, Jordania, Liban, Maroko, Turcja, Norwegia, Korsyka, Bałkany, Ukraina i wiele innych. Zdobywca ponad 10 czterotysięczników w tym Mont Blanc. W marzeniach Kaukaz, potem Pamir i Mc Kinley na Alasce.
Wspomnieniami i slajdami z ostatniej wyprawy do Afryki podzieli się z miłośnikami przygód i podróży.
Współorganizatorem spotkania jest Radio OKO.
Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 26 kwietnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury