Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

"Dla Ciebie śpiewałem..." - widowisko muzyczne

Obraz

Data wydarzenia: 07.03.2024., godz. 16:00

Iwona Wujastyk - Dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury oraz Łukasz Kulik - Prezydent Miasta Ostrołęki serdecznie zapraszają na widowisko muzyczne pn. "Dla Ciebie śpiewałem...", które odbędzie się 7 marca w Ostrołęckim Centrum Kultury.

"Dla Ciebie śpiewałem..." to nostalgiczna podróż ku wspomnieniom, w towarzystwie największych, przedwojennych przebojów: "Blondynki, brunetki...", "Ninon, ach uśmiechnij się", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą". Nie zabraknie również hitów prosto z wielkiego ekranu, gdzie tłumy fanów podziwiały miłość Marty Eggerth i Jana Kiepury.
To podróż pełna wzruszeń i szczerego uśmiechu. Na scenie Teatru spotkają się: Jan Kiepura- tenor wszechczasów, Marta Eggerth - największa miłość Kiepury, Hanka Ordonówna - legenda polskiej sceny, Eugeniusz Bodo - najbardziej popularny i uwielbiany aktor dwudziestolecia międzywojennego. Na scenie zobaczymy m.in. Annę Gigiel, Martę Burdynowicz, Łukasza Ratajczaka, Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz ostrołęczanina Jakuba Milewskiego, który jest również autorem koncepcji scenariusza. Za kierownictwo muzyczne odpowiadał będzie Mieczysław Smyda, doskonale znany mieszkańcom z Festiwalu Muzycznego Ostrołęckie Operalia.
Aby umożliwić zobaczenie spektaklu jak największej liczbie mieszkańców zaplanowano dwa pokazy: o godz. 16.00 oraz 18.30. Bezpłatne bilety wstępu od Łukasz Kulik - Prezydent Miasta Ostrołęki będzie można odebrać w kasie Ostrołęckiego Centrum Kultury. Będą one dostępne od piątku 1 marca od godz. 15.00.


Opublikowano: 04 marca 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2024, 14:05

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury