Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KRYSZTAŁOWA KRÓLOWA ŚNIEGU

Obraz

spektakl dla dzieci

W muzycznym spektaklu na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena poznamy chłopca, którego serce zostało zamienione w sopel lodu...

spektakl dla dzieci

W muzycznym spektaklu na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena poznamy chłopca, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Wszystkiemu winna będzie Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus, którzy w sprytny sposób wciągną Kaja do gry dobra i zła. Siostra chłopca- Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena.
Czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?
Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.


sala OCK bilet 10 zł (dla dziecka), 20 zł (dla osoby dorosłej), sprzedaż biletów od 20.11.2022

afisz-kryszta-owa-kr-lowa-niegu22


Opublikowano: 18 listopada 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury