Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CZERWONY KAPTUREK (2)

Obraz

spektakl teatralny dla dzieci

Familijny spektakl w wykonaniu Teatru Scena 96 opowiadający historię małej dziewczynki o imieniu Czerwony Kapturek w odmieniony, nowy sposób...

spektakl teatralny dla dzieci

Familijny spektakl opowiadający historię małej dziewczynki o imieniu Czerwony Kapturek w odmieniony, nowy sposób. Każdy zna wersję wydanej po raz pierwszy drukiem przez Charles’a Perraulta w 1697 roku, albo w klasycznej wersji braci Grimm. Jednak niektóre rzeczy znane z dotychczasowej wersji muszą ulec zmianie i zostaną widzom przedstawione. Co z tego wyjdzie- zobaczycie sami. Spektakl grany jest lekko zmechanizowanymi kukłami i w żywym planie. W ciut archaicznych dekoracjach i z muzyką bliższą staremu kinu.

Na śpiewy i tańce sprawa zbyt poważna, ale będzie zabawnie. :)

Spektakl dla dzieci od 4 lat.

Czas trwania: 45 minut.
 

Sala OCK bilet 15 zł (dla dziecka), 20 zł (dla osoby dorosłej)

sprzedaż biletów od 23.04.2023 r. w kasie Kina Jantar oraz w biletomacie i online

afisz-czerwony-kapturek-2023


Opublikowano: 24 kwietnia 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury