Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

LITERATURA TO NIE BZDURA

Obraz

Spotkanie z Justyną Bednarek

Na zakończenie kilkumiesięcznego projektu "Literatura to nie bzdura", prowadzonego przez Kultownię OCK i Bibliotekę Osiedlową Nr 6, jego uczestnicy spotkają się z jedną z popularniejszych autorek literatury dziecięcej...

Spotkanie z Justyną Bednarek

Na zakończenie kilkumiesięcznego projektu "Literatura to nie bzdura", prowadzonego przez Kultownię OCK i Bibliotekę Osiedlową Nr 6, jego uczestnicy spotkają się z jedną z popularniejszych autorek literatury dziecięcej. Pani Justyna to dziennikarka i pisarka, której nazwisko rozsławione zostało przez serię książek o przygodach skarpetek, zaginionych w trakcie prania. Seria zdobyła kilka nagród i nominacji, a pierwsza z cyklu książek trafiła na listę lektur szkolnych. Spotkanie połączone będzie z warsztatami.


sala kameralna OCK, wstęp z zaproszeniami


Opublikowano: 22 marca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury