Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

O JASIU, MAŁGOSI I CHATCE Z ŁAKOCI - Godziny dla Rodziny

Obraz

Data wydarzenia: 25.02.2024., godz. 12:00

Zapraszamy na muzyczną bajkę wykonywaną na żywo przez zawodowych aktorów, którzy w pięknych kostiumach i taneczny sposób opowiadają o sile przyjaźni i o tym, że dobro i sprawiedliwość zawsze wygrywają.

Powstały niezliczone wersje opowieści o niesfornym rodzeństwie Jasiu i Małgosi i każdy zna przynajmniej jedną. Ale wszyscy chcieliby wiedzieć, jak było naprawdę. Czy dzieci zabłądziły przypadkiem? Co sprawiło, że skierowały swoje kroki do lasu? I czy ten las, aby na pewno był taki zwyczajny, skoro Jaś i Małgosia na swojej drodze spotykają rozśpiewane zwierzęta, które są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. My pokażemy Wam prawdziwą historię ciekawskiego rodzeństwa!

Sprzedaż biletów od 21 stycznia, w cenach 20 zł dla dziecka i 25 zł dla osoby dorosłej. Bilety można kupić w kasie Kina Jantar, biletomacie oraz online.


Opublikowano: 19 stycznia 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2024, 09:05

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury