Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

POLSKIE PRZEBOJE ZNANE I LUBIANE

Obraz

Koncert Robera Moskwy - Polskie przeboje znane i lubiane...

 Robert Moskwa – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Uczestniczył w pierwszej i szóstej edycji programu rozrywkowego Jak Oni śpiewają? emitowanego na antenie Telewizji Polsat. Od lat występuje w popularnym serialu nadawanym w programie 2 TVP M jak miłość, wcielając się w rolę doktora Artura Rogowskiego. Miłośnik sportu, zawodnik Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej.
 Podczas mini recitalu artysty usłyszycie Państwo znane i lubiane polskie przeboje w zupełnie nowych, czasem zaskakujących, aranżacjach. Artysta wykonuje m. in. piosenki Wojciecha Młynarskiego, Marka Grechuty i zespołu Skaldowie.
 
Koncert prowadzi Marcin Michrowski - dziennikarz.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki, Miejska Biblioteka Publiczna i OCK.

Podczas imprezy obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

2 września 2020 (środa), godz. 18.00
Plac przed Kultownią, Ostrołęka – Wojciechowice, al. Wojska Polskiego 40, wstęp wolny

moskwa-afisz


Opublikowano: 25 sierpnia 2020 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury