Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CZERŃ - ART-czwARTek

Obraz

Recital piosenek Ewy Demarczyk. Justyna Cwalińska (Walczuk) - w Studiu Piosenki w ostrołęckim Klubie "Oczko" uczyła się śpiewu pod okiem Tadeusza Kowalewskiego i występowała razem z Teatrem Piosenki 21...

Recital piosenek Ewy Demarczyk. Justyna Cwalińska (Walczuk) - w Studiu Piosenki w ostrołęckim Klubie "Oczko" uczyła się śpiewu pod okiem Tadeusza Kowalewskiego i występowała razem z Teatrem Piosenki 21. Otrzymała główną nagrodę podczas ostrołęckiego konkursu wokalnego "Talent 2010". Obecnie jest lektorką języka angielskiego, altem w olsztyńskim zespole wokalnym ProForma, a także gościnnie występuje z kwartetem jazzowym MC Kwadrat.

Plac Bema

justynawali-ska-artczwartek1Opublikowano: 20 sierpnia 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury