Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

FABULARNY PRZEWODNIK PO ...

Obraz

ART-CZWARTEK 4/2016

koncert aktorów z Komediowej Sceny Dwójki

Bardzo miły wieczór "pod wierzbą" zaafundowali nam wykonawcy "Fabularnego przewodnika po..." - utalentowani, młodzi aktorzy z Komediowej Sceny Dwójki: Matylda Damięcka, Katarzyna Kołeczek, Bartłomiej Magdziarz i Joanna Kucharczyk (akompaniatorka). Repertuar mało znany, ale zabawny na tyle, że już przy okazji bisów publicznośc śpiewała refren. Były bisy, selfie z publicznością i na koniec pamiątkowe zdjęcia z wykonawcami. zobacz zdjęcia
 

ART-CZWARTEK 4/2016

koncert aktorów z Komediowej Sceny Dwójki

Bardzo miły wieczór "pod wierzbą" zaafundowali nam wykonawcy "Fabularnego przewodnika po..." - utalentowani, młodzi aktorzy z Komediowej Sceny Dwójki: Matylda Damięcka, Katarzyna Kołeczek, Bartłomiej Magdziarz i Joanna Kucharczyk (akompaniatorka). Repertuar mało znany, ale zabawny na tyle, że już przy okazji bisów publicznośc śpiewała refren. Były bisy, selfie z publicznością i na koniec pamiątkowe zdjęcia z wykonawcami.
Przewodnik sceniczny jest wydawnictwem poradnikowym w formie spektaklu. Dość nieporęczny i nieaktualny. Ostrożnie ze stosowaniem w praktyce. Przewodnik Klubowy po Rzeczywistości Wolnorynkowej to pierwsza odsłona (można powiedzieć pilot) serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy, pełnego wierszy, skeczy i piosenek. Klub Komediowy planuje regularnie prezentować kolejne losy bohaterów, które nie będą stanowić trafnego komentarza do aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata. Przewodnik zaznacza, że jest nieaktualny.
[Autorzy ostrzegają iż zarówno forma jak i treść przewodnika może być niedzisiejsza]
scenariusz: Błażej Staryszak, Michał Sufin (Teatr Improwizowany Klancyk)
reżyseria: Aneta Groszyńska
muzyka: Jerzy Rogiewicz

plac Bema, godz. 19.00

art4-2016


Opublikowano: 07 czerwca 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury